A A A

Natec Genesis RX66 - klawiatura dla gracza

28 listopada 2013, 13:30
Natec Genesis RX66 - klawiatura dla gracza

Natec Genesis wprowadził do sprzedaży kolejny model klawiatury -RX66. Nowy model zaopatrzono w 5 programowalnych przycisków, 3-kolorowe podświetlenie klawiszy oraz wbudowaną pamięć.

Natec Genesis RX66 posiada 4 tryby podświetlenia (3 kolory), które pozwalają dostrzec wszystkie klawisze przy słabym oświetleniu lub podczas nocnej sesji. Specjalne oprogramowanie (dołączone do zestawu) pozwala na tworzenie i zaawansowaną edycję profili oraz programowanie makr. Wbudowana pamięć ułatwia natychmiastowy dostęp do zapisanych ustawień przez użytkownika.

Nowy model klawiatury pozwala zaprogramować do 5 przycisków by w razie potrzeby mieć błyskawiczny dostęp do komend podczas gry. RX66 zaopatrzono w funkcję blokowania klawiszy Windows. Przypadkowe wciśnięcie takiego klawisza może spowodować wyjście z gry do pulpitu Windows i niemiłą niespodziankę.

Produkt posiada klawisze oparte na wysokiej jakości membranach z dobrze wyczuwalnym skokiem klawisza. Wygodne podparcie dla nadgarstków gwarantuje komfort i wygodę graczy podczas długich sesji przed komputerem.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 120 zł.

Cechy produktu:

- zaawansowane oprogramowanie z edytorem profili,

- wbudowana pamięć do zapisywania ustawień,

- 5 programowalnych przycisków,

- programowanie makr,

- funkcja blokowania klawiszy Windows,

- 3-kolorowe podświetlenie klawiszy/4 poziomy podświetlenia,

- podparcie dla nadgarstków.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto