A A A

Nauszne słuchawki ART AP-57

22 listopada 2013, 09:15
Nauszne słuchawki ART AP-57

Nauszne słuchawki ART AP-57 to sprzęt dla tych, którzy często słuchają muzyki. Wyposażono je również w mikrofon, dzięki czemu mogą służyć także do prowadzenia rozmów telefonicznych.

Solidna konstrukcja ma pozwolić na używanie słuchawek bez obawy o ewentualne uszkodzenia. Miękkie muszle powinny wytłumić dźwięki otoczenia oraz zapewnić komfort, nawet podczas kilkugodzinnych seansów z muzyką w tle.

Słuchawki ART AP-57 wyposażono w 3-kanałowy wtyk mini jack 3,5 mm, odpowiedzialny za dźwięk stereo oraz mikrofon i odpowiedni dla smartfonów. W komplecie znajduje się jednak adapter, umożliwiający podłączenie słuchawek i mikrofonu do osobnych gniazd mini jack 3,5 mm, co pozwoli skorzystać ze sprzętu także podczas pracy na komputerze.

Pasmo przenoszenia słuchawek ART AP-57 mieści się w przedziale od 20 Hz do 20 KHz. Impedancja wynosi 32 Ohm, natomiast czułość mikrofonu, który zainstalowano na przewodzie słuchawkowym wraz z przyciskiem do odbierania lub rozłączania rozmów, wynosi 102 dB (+/- 3 dB). Długość przewodu to 1,5 m.

Słuchawki ART AP-57 objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. Ich sugerowana cena detaliczna wynosi 39 PLN brutto. Można je nabyć w sklepach na terenie całego kraju.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto