A A A

NavRoad MOVIO 2 – niedroga hybryda z Androidem 4.4

24 listopada 2014, 14:00
NavRoad wprowadza do sprzedaży następcę tabletu Movio, który zadebiutował na rynku w zeszłym roku.
NavRoad MOVIO 2 – niedroga hybryda z Androidem 4.4

MOVIO 2 to 7 calowa hybryda tabletu, nawigacji oraz rejestratora trasy bazująca na systemie Android 4.4.2. Z myślą o rosnącej grupie użytkowników korzystających z tabletu jako nawigacji, urządzenie zostało wyposażone w uchwyt oraz ładowarkę samochodową. Co więcej, podwyższono również poziom jasności ekranu, dzięki czemu urządzenie zapewnia optymalny komfort użytkowania, nawet w słoneczne dni.

- MOVIO 2 wyposażyliśmy w dodatkowy 48-kanałowy układ odpowiedzialny za obsługę GPS, który gwarantuje znacznie wyższą stabilność sygnału, w porównaniu do rozwiązań zintegrowanych, montowanych w większości tabletów - podkreśla Łukasz Gruszka, dyrektor zarządzający NavRoad NEXO. Na urządzeniu preinstalowano oprogramowanie mapFactor Navigator Free z mapami Polski, które można bezpłatnie zaktualizować o mapy Europy i świata.

Sercem urządzenia jest dwurdzeniowy układ AllWinner A23 1,5 GHz. Są również 1 GB pamięci RAM, 8 GB wbudowanej przestrzeni dyskowej, slot kart microSD, bateria 2200 mAh i aparat 2 Mpix.

ZMOVIO 2 może również pełnić rolę rejestratora trasy, bowiem zainstalowana jest na nim aplikacja Daily Roads Voyager, a dzięki wbudowanej kamerze rejestruje obraz w rozdzielczości 1280 x 720 przy 30 klatkach na sekundę.

Sugerowana cena detaliczna tabletu to 333 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nowy patent Samsunga
8 kwietnia 2020
Koreański producent opatentował ekran, w którym zaokrąglone są wszystkie cztery boki.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto