A A A

NavRoad X5 - nawigacja samochodowa bez kabli

13 marca 2017, 14:30
NavRoad X5 to najnowszy model nawigacji samochodowej zaprojektowanej przez katowicką firmę, w którym zastosowano innowacyjny uchwyt magnetyczny. Dzięki temu zarówno montaż, jak i demontaż urządzenia niespełna sekundę.
NavRoad X5 - nawigacja samochodowa bez kabli

NavRoad X5 wyposażono w 5-calowy ekran dotykowy o podwyższonej jasności oraz rozdzielczości 800x480. Do produkcji urządzenia zastosowano niezawodne i wydajne komponenty. Szybki i sprawdzony w rozwiązaniach nawigacyjnych procesor MStar 2531 taktowany jest zegarem 800MHz. Dodatkowo, w X5 zamontowano 256 MB pamięci RAM oraz 4 GB pamięci wewnętrznej FLASH, którą rozszerzyć można o kolejne 32 GB. W urządzeniu pracuje 66-kanałowy moduł GPS (MSR 2112), który zapewnia najwyższą jakość sygnału, co przekłada się na szybką i trwałą łączność z satelitami nawigacyjnymi.

NavRoad X5 to także multimedialny asystent w samochodzie, bowiem preinstalowane biblioteki mediów pozwalają słuchać muzyki, przeglądać zdjęcia oraz oglądać filmy. Wbudowany w urządzenie moduł Bluetooth daje możliwość szybkiego sparowania z telefonem i wykorzystania nawigacji jako zestawu głośnomówiącego. Wreszcie, nie można zapomnieć o transmiterze FM, który umożliwia przeniesienie ulubionej muzyki lub komunikatów nawigacji na głośniki samochodowe, jeszcze bardziej podnosząc komfort podróży.

W NavRoad X5 preinstalowano oprogramowanie NavRoad NAVIGATOR wraz z mapami Europy.

Klienci otrzymują prawo bezpłatnej, dożywotniej aktualizacji map oraz możliwość bezpłatnego rozszerzenia o kolejne kraje świata. Warto dodać, że otwarty system Windows CE pozwala na zainstalowanie dowolnego, kompatybilnego z urządzeniem oprogramowania do nawigacji, a dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu menu, naprzemienne korzystanie z dwóch aplikacji jest bardzo proste i wygodne.

Sugerowana cena detaliczna: 399,- zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto