A A A

NaviExpert PLAY 6.1 teraz również na Androidach

4 lutego 2011, 11:06
NaviExpert PLAY 6.1 teraz również na Androidach

Od 1 lutego abonentom w sieci PLAY została udostępniona najnowsza wersja nawigacji osobistej NaviExpert PLAY 6.1.

Umożliwia ona, dzięki opcji wytyczenia najbardziej ekonomicznej trasy przejazdu (trasa ECO), redukcję miesięcznych wydatków na paliwo nawet o 10%. Ponadto w nowej wersji NaviExpert PLAY 6.1 zmodyfikowana została wyszukiwarka. Do bogatej listy telefonów kompatybilnych dołączyły modele działające pod kontrolą systemu Android. Wszyscy nowi użytkownicy NaviExpert PLAY mogą przez pierwszych 7 dni korzystać z nawigacji bezpłatnie.

NaviExpert PLAY 6.1 wykorzystuje dane o natężeniu w ruchu drogowym z unikalnej technologii Community Traffic online i układa trasę optymalizując zużycie paliwa. Nawigacja bierze pod uwagę wartości spalania samochodu podane przez użytkownika w ustawieniach aplikacji i dane o prędkościach przejazdu Community Traffic na alternatywnych odcinkach. Dzięki temu NaviExpert ustala zużycie paliwa i dobiera najbardziej ekonomiczną trasę jaką powinien poruszać się kierowca. Funkcja trasy ECO pozwala zaoszczędzić użytkownikom nawet do 10% miesięcznych wydatków na paliwo.

Użytkownicy NaviExpert PLAY 6.1 w wyniku wyszukiwania kontekstowego punktów POI uzyskają podpowiedzi wyrazów z polskimi literami, co przyśpiesza odnajdywanie punktów użyteczności publicznej. Ponadto, po wysłaniu SMS-a, będą mogli skorzystać z humorystycznego i niezwykle popularnego głosu lektorki o imieniu Dżoana.

Telefony z systemem Android dzięki dużemu ekranowi dotykowemu, wysokiej rozdzielczości i szybkości działania umożliwiają komfortowe korzystanie z nawigacji online.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: komórki
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto