A A A

NaviExpert w Noc Muzeów za darmo dla wszystkich

12 maja 2011, 13:19
NaviExpert w Noc Muzeów za darmo dla wszystkich

W sobotę 14 maja odbędzie się Noc Muzeów. NaviExpert przyłączył się do imprezy zostając jej partnerem technologicznym. W związku z tym specjalnie na tę noc nawigacja NaviExpert będzie dostępna dla wszystkich za darmo.

Każdy zwiedzający wyposażony w telefon z odbiornikiem GPS bądź tablet bez trudu dotrze do celu pieszo, samochodem czy komunikacją miejską. Dzięki współpracy z serwisem jakdojade.pl aplikacja zasugeruje połączenia środkami komunikacji miejskiej, możliwe przesiadki, obliczy godzinę przyjazdu i odjazdu, a także trasę dotarcia do przystanków. Większe miasta ustaliły w tym dniu specjalne rozkłady jazdy, które zostały uwzględnione w nawigacji.

NaviExpert we współpracy z serwisem partnerskim coigdzie.pl przygotował specjalną listę punktów (tzw. POI) obejmującą obiekty kulturalne biorące udział w Nocy Muzeów. Wystarczy, że użytkownik wpisze hasło "noc muzeów", "noc w muzeum" lub skrócone "noc muz" z kombinacją miasta, np. "noc muz Warszawa", a dowie się nie tylko, które placówki biorą udział w akcji, ale także jakie atrakcje przewidziano dla zwiedzających. Znalezione obiekty zostaną uszeregowane w wynikach wyszukiwania od najbliższego do najdalszego od miejsca, w którym aktualnie przebywa użytkownik i będą dodatkowo oznaczone specjalnymi ikonkami na mapie. Co więcej jeśli będzie on chciał podzielić się ciekawą lokalizacją ze znajomymi, może wysłać ją z poziomu NaviExperta.

Aplikacja zaproponuje użytkownikom miejsca biorące udział w akcji w największych miastach w Polsce, a więc w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście czy Wrocławiu, a także w mniejszych jak Radom, Otwock czy Siedlce. Łącznie baza NaviExpert przygotowana na tę noc obejmuje 141 miast i miejscowości.

Aplikację NaviExpert można pobrać z przeglądarki internetowej telefonu wpisując getne.pl. Nawigacja będzie rozkodowana dla wszystkich chętnych od soboty 14.05.2011 od godziny 12:00 do niedzieli 15.05.2011 do godziny 12:00.

Lista obsługiwanych modeli urządzeń znajduje się na http://www.naviexpert.pl/czy-to-dziala-z-moim-telefonem.html. Aplikacja działa na telefonach z modułem GPS.


Krzysztof Gudowski / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto