A A A

NaviPunkt - nawigacja GPS na komórkę

23 września 2008, 13:18
NaviPunkt - nawigacja GPS na komórkę

Wirtualna Polska uruchomiła nowy serwis skierowany do użytkowników telefonów komórkowych. System nawigacji satelitarnej NaviPunkt poinformuje o fotoradarach, objazdach, korkach, blokadach tras i robotach drogowych.

Aby korzystać z usługi NaviPunkt, należy wgrać specjalny program na telefon komórkowy, który dzięki aplikacji zamieni się w system nawigacji zawierający mapy aktualizowane każdego dnia. Mogą one być wyświetlane w 3D i są automatycznie powiększane podczas zbliżania się do sugerowanego przez system manewru. Usługa umożliwia regulację głośności i częstości komunikatów oraz pozwala na włączenie trybu dziennego lub nocnego. Ponadto zapewnia funkcję automatycznego przeliczania trasy.

Użytkownicy NaviPunkt mają również do dyspozycji szeroką bazę POI (bankomaty, firmy, stacje benzynowe, restauracje) przekraczającą ponad 130 tysięcy punktów, ponad 2 miliony adresów i 2300 szczegółowych planów miast.

Korzystanie z NaviPunkt wymaga wykupienia abonamentu – najtańszy (3-dniowy) kosztuje 4 zł, natomiast za najdroższy (pełna opcja na okres 2 lat) będzie trzeba zapłacić 249 zł. Do tych kosztów należy doliczyć transfer przesyłanych danych GPRS według cennika naszego operatora.

Ciekawostką jest, że NaviPunkt szczyci się najaktualniejszą bazą fotoradarów. Użytkownicy, którzy nie otrzymają ostrzeżenia przed którymś z nich i z tego powodu otrzymają mandat,dostaną 24-miesięczny abonament premium o wartości 249 zł.

Źródło: Wirtualna Polska


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto