A A A

Navitel R200 – kompaktowy wideorejestrator

11 czerwca 2018, 10:50
Navitel zaprezentował nowy rejestrator samochodowy w swoim portfolio produktowym. Do urządzeń z serii „R” dołączył model R200.
Navitel  R200 – kompaktowy wideorejestrator

NAVITEL R200 wyposażono w 2-calowy wyświetlacz, który umożliwia podgląd nagrania podczas jazdy. Kamerka nagrywa filmy w rozdzielczości FULL HD, a kąt widzenia obiektywu wynosi 140°.

Czujnik przeciążeń G-Sensor wykrywa i zabezpiecza materiał wideo w przypadku zagrożenia na drodze. Uruchamia się on przy gwałtownym przyspieszaniu, hamowaniu i rotacji samochodu.

- Wprowadzenie modelu R200 jest odpowiedzią na potrzeby mniej „zamożnych" konsumentów, którzy poszukują sprzętu wysokiej jakości w stosunkowo niskiej cenie. Kamera nagrywa wideo w pełnej rozdzielczości Full HD, a nie jak w przypadku niektórych rejestratorów na rynku - rozdzielczości interpolowanej do Full HD. Warto podkreślić, że R200 nie odbiega specyfikacją techniczną od urządzeń w przedziale cenowym 200-400 złotych - mówi Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe.

W takich sytuacjach filmy są zapisywane w odpowiednim folderze i chronione przed nadpisaniem, gdy pamięć urządzenia jest pełna. Co więcej, jeśli kamera jest podłączona do źródła zasilania, nagrywanie rozpocznie się automatycznie po uruchomieniu zapłonu. Zaawansowany tryb parkingowy w urządzeniu wykrywa przeciążenia i rozpoczyna nagrywanie, nawet gdy rejestrator jest wyłączony i samochód jest zaparkowany bez obecności kierowcy wewnątrz. W urządzeniu umieszczono gniazdo na karty microSD do przechowywania plików multimedialnych. Dzięki wydajnemu formatowi kompresji wideo H.264 filmy zajmują mniej miejsca na karcie pamięci.

W zestawie z urządzeniem użytkownik otrzymuje podstawowe akcesoria samochodowe: ładowarkę, uchwyt, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną oraz bonus w postaci licencji nawigacyjnej na smartfon/tablet z mapą 47 krajów Europy.

Navitel R200 Full HD jest już dostępny w regularnej sprzedaży. Sugerowana cena kamerki - 149 złotych.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


WannaCry jest nadal aktywny!
16 listopada 2018
Oprogramowanie ransomware WannaCry nadal znajduje się na szczycie listy najbardziej rozpowszechnionych rodzin szkodliwych programów...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto