A A A

Navitel R200 – kompaktowy wideorejestrator

11 czerwca 2018, 10:50
Navitel zaprezentował nowy rejestrator samochodowy w swoim portfolio produktowym. Do urządzeń z serii „R” dołączył model R200.
Navitel  R200 – kompaktowy wideorejestrator

NAVITEL R200 wyposażono w 2-calowy wyświetlacz, który umożliwia podgląd nagrania podczas jazdy. Kamerka nagrywa filmy w rozdzielczości FULL HD, a kąt widzenia obiektywu wynosi 140°.

Czujnik przeciążeń G-Sensor wykrywa i zabezpiecza materiał wideo w przypadku zagrożenia na drodze. Uruchamia się on przy gwałtownym przyspieszaniu, hamowaniu i rotacji samochodu.

- Wprowadzenie modelu R200 jest odpowiedzią na potrzeby mniej „zamożnych" konsumentów, którzy poszukują sprzętu wysokiej jakości w stosunkowo niskiej cenie. Kamera nagrywa wideo w pełnej rozdzielczości Full HD, a nie jak w przypadku niektórych rejestratorów na rynku - rozdzielczości interpolowanej do Full HD. Warto podkreślić, że R200 nie odbiega specyfikacją techniczną od urządzeń w przedziale cenowym 200-400 złotych - mówi Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe.

W takich sytuacjach filmy są zapisywane w odpowiednim folderze i chronione przed nadpisaniem, gdy pamięć urządzenia jest pełna. Co więcej, jeśli kamera jest podłączona do źródła zasilania, nagrywanie rozpocznie się automatycznie po uruchomieniu zapłonu. Zaawansowany tryb parkingowy w urządzeniu wykrywa przeciążenia i rozpoczyna nagrywanie, nawet gdy rejestrator jest wyłączony i samochód jest zaparkowany bez obecności kierowcy wewnątrz. W urządzeniu umieszczono gniazdo na karty microSD do przechowywania plików multimedialnych. Dzięki wydajnemu formatowi kompresji wideo H.264 filmy zajmują mniej miejsca na karcie pamięci.

W zestawie z urządzeniem użytkownik otrzymuje podstawowe akcesoria samochodowe: ładowarkę, uchwyt, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną oraz bonus w postaci licencji nawigacyjnej na smartfon/tablet z mapą 47 krajów Europy.

Navitel R200 Full HD jest już dostępny w regularnej sprzedaży. Sugerowana cena kamerki - 149 złotych.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto