A A A

Navitel R200 NV - kamerka z "nocnym trybem" za 169 zł

28 czerwca 2019, 08:25
Po wprowadzeniu na rynek modeli , kamerka R200 NV marki Navitel to kolejny produkt - po modelach NR200 NV i MR250 NV - obsługujący tryb night vision (lepsza jakość zapisanego materiału przy słabym oświetleniu lub w nocy).
Navitel R200 NV - kamerka z

Navitel R200 NV nagrywa wideo w jakości Full HD, z szybkością 30 klatek na sekundę. Pliki zapisywane są w formacie .MOV, a kąt widzenia obiektywu wynosi 140°. Urządzenie wyposażono w 2-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 320x240. Sercem urządzenia jest procesor JL5601. W modelu R200 NV producent zdecydował się zastosować zaawansowany sensor GC2053 z obsługą night vision.

Soczewkę wykonano z 4-warstwowego szkła. Wbudowany czujnik G-Sensor rejestruje i chroni materiał wideo zarejestrowany podczas wypadku, gwałtownego przyspieszenia, hamowania lub kolizji. W ten sposób nagrany incydent jest automatycznie zapisywany w pamięci urządzenia. Wideorejestrator obsługuje karty pamięci do 64GB.

R200 NV to już trzeci model z regularnej oferty kamerek Navitel , który wyposażono w sensor z obsługą night vision. Urządzenie wyróżnia się na tle innych, budżetowych kamerek zaawansowaną optyką oraz niewielkimi rozmiarami. Przydatnymi funkcjami, szczególnie w momencie zarejestrowania wypadku lub niepożądanego zdarzenia będą wbudowany tryb parkingowy oraz G- Sensor. Naszym zadaniem jest zapewnienie użytkownikowi produktu o bardzo dobrej jakości nagrywania, bez względu na warunki drogowe. Jestem przekonany, że ten model odniesie sukces na rynku wideorejestratorów" - mówi Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe.

W zestawie razem z kamerą znajdują się: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/24 V, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet, z mapą 47 krajów Europy.

Navitel R200 NV jest już dostępny w regularnej sprzedaży. Sugerowana cena wideorejestratora - 169 złotych.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto