A A A

Navitel wprowadza rejestrator z nawigacją

12 sierpnia 2016, 07:20
Navitel Poland wprowadza do sklepów niezbędnik każdego kierowcy, składający się z wideo rejestratora i vouchera z mapą Polski aktywowanego w aplikacji Navitel Navigator na smartfonie lub tablecie.
Navitel wprowadza rejestrator z nawigacją

Szeroki kąt widzenia 170°, jaki zapewniają oba rejestratory, pozwala na filmowanie nie tylko jezdni na wprost samochodu, ale także bezpośredniego otoczenia i pobocza. Obiektywy nowych rejestratorów oferują sześciokrotne cyfrowe powiększenie i wykonywanie zdjęć w jakości 12MPx. Maksymalna jakość nagrania wideo to 1920x1080 pikseli przy 30 klatkach na sekundę. Za optymalne parametry obrazu utrwalonego na filmie odpowiada kodek H.264. Z kolei implementacja sensora przeciążeń wpływa na płynność nagrania i nieporuszony obraz. Fragmenty obudowy obu urządzeń wykonano ze stali, dlatego są one wytrzymałe i dobrze komponują się ze stylistyką wnętrza samochodu.

W zestawie z rejestratorami znaleźć można dedykowany, ergonomiczny uchwyt zachowujący stabilność nawet w trakcie gwałtownych drogowych manewrów, a także voucher z kodem aktywującym mapę Polski w aplikacji Navitel Navigator, dzięki czemu klienci decydujący się na zakup rejestratora, przez 12 miesięcy będą mogli korzystać z nawigacji na smartfona lub tablet.

Cena modelu MSR700 to 399 zł, a MSR900 449 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto