A A A

Nawigacja Goclever 3525

22 stycznia 2009, 10:57
Goclever Technology wprowadza na polski rynek urządzenie do nawigacji GPS, model Goclever 3525 z nowoczesną aplikacją nawigacyjną i aktualnymi danymi geograficznymi.
Nawigacja Goclever 3525

Produkt wyposażono w dotykowy ekran LCD 3,5” o rozdzielczości 320x240 oraz procesor ARM8 300 MHz. W wewnętrznej pamięci o pojemności 1 GB zainstalowano aplikację Goclever Map wzbogaconą o tryb 3D z możliwością regulacji kąta i kierunku widzenia. Plany większych miast zawierają realistycznie odwzorowane budynki wraz z teksturowaniem, a wyszukiwarka adresów i POI nie wymaga wpisania całej nazwy, lecz zaledwie kilku pierwszych liter. Błędy literowe są korygowane automatycznie, co powoduje, że jest to najwygodniejsze z dostępnych rozwiązań.

Wyróżniającą cechą urządzenia jest fotonawigacja, pozwalająca na bardzo łatwe dotarcie do miejsc, w których wykonano zdjęcia z koordynatami geograficznymi. Ponadto, podróż stanie się łatwiejsza dzięki możliwości optymalizacji punktów trasy, zlokalizowanych i ułożonych przez program w takiej kolejności, aby trasę można było pokonać w jak najkrótszym czasie.

Model Goclever 3525 PL (wersja z mapą Polski) i CEU (wersja z mapą Europy Centralnej) będzie dostępny na rynku od lutego, w sugerowanych cenach odpowiednio 299 i 329 złotych.

Goclever 3525

Źródło: Goclever, informacja prasowa


Mateusz Nosel
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościWrażliwy Bluetooth
21 lutego 2020
Błędy w mikroczipach zagrażają wielu urządzeniom medycznym, łącznie z rozrusznikami serca – twierdzą naukowcy z uniwersytetu w Singapurze.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto