A A A

Nawigacja Modecom FreeWAY SX2 HD

8 marca 2017, 07:20
Firma Modecom – producent sprzętu IT wprowadza do swojej oferty kolejny model nawigacji samochodowej.
Nawigacja Modecom FreeWAY SX2 HD

Jak podaje producent, urządzeniem steruje wydajny procesor Mstar MSB2531 800 MHz charakteryzujący się niskim poborem mocy. Zostało ono wyposażone w wyraźny ekran o przekątnej 5" TFT LCD, który pozwala na korzystanie z nawigacji niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych.

Podzespoły urządzenia zostały zamknięte w obudowie charakteryzującej się nowoczesną stylistyką. Nawigacja Modecom FreeWAY SX2 HD to urządzenie, które oprócz swojego podstawowego zadania - pokierowania bezbłędnie do celu - cechuje się wieloma multimedialnymi funkcjami. Możliwość odtwarzania muzyki oraz filmów uprzyjemni każdą podróż. Dzięki niesamowitej funkcjonalności transmitera FM, wszystkie głośniki w samochodzie mogą grać muzykę oraz nadawać komunikaty wprost z nawigacji. Wyraźny ekran o przekątnej 5" zwiększa komfort korzystania z nawigacji, zwłaszcza, że tym razem producent zadbał o rozdzielczość 800 x 480 (HD). Odbiornik bezpiecznie i bezbłędnie zaprowadzi w każde miejsce, pozwalając zaoszczędzić czas i koszty paliwa. Nawigacja posiada wbudowane mapy Europy MapFactor.

Nawigacja posiada również możliwość odtwarzania plików MP3 oraz MP4. Modecom zadbał o to, aby korzystanie z urządzenia było wygodne w użytkowaniu i bardzo sprawne, dlatego wyposażył je w wydajny i szybki procesor Mstar z zegarem 800 MHz przeliczający przebytą drogę w czasie rzeczywistym i zapewniający szybkie działania nawigacji.

Sugerowana cena detaliczna: 299 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto