A A A

Nawigacja samochodowa z siedmiocalowym ekranem

13 października 2016, 07:20
NAVITEL Poland wprowadza na rynek siedmiocalową nawigację PND E700, która względem poprzedniczki oferuje większy wyświetlacz lepszej jakości i przydatną kierowcom aut o tonażu powyżej 3.5 tony funkcję „Samochód ciężarowy”.
Nawigacja samochodowa z siedmiocalowym ekranem

Odporna na zarysowania i wstrząsy obudowa skrywa siedmiocalowy, dotykowy panel o rozdzielczości 800x480 pikseli i proporcjach 16:9. Urządzenie samo przełącza się w odpowiedni tryb „noc / dzień" ułatwiając kierowcy nawigowanie. Trasa wytyczana jest szybko i płynnie, a interfejs nawigacji pozwala widzieć punkty POI rozlokowane na mapie. Dostępny jest też widok budynków 3D, asystent pasa ruchu nieodzowny podczas dojazdu do rozbudowanych skrzyżowań, funkcja „Moje miejsca", a także pasek trasy, który informuje o ruchu drogowym i szczegółach podróży.

Najważniejszym jednak elementem są wgrane przez producenta mapy całej Europy i Rosji, aktualizowane dożywotnio co kwartał. Jeśli chodzi o mapę Polski obok wymienionych wyżej funkcjonalności do dyspozycji użytkownika jest obszerna baza stacjonarnych fotoradarów i pomiarowych odcinków prędkości oraz dwa niecodzienne głosy lektorskie prowadzące kierowców - wokal Ani Cieślak i Zbigniewa Urbańskiego. Wybierając się do któregokolwiek z 45 państw Europy czy do Rosji możemy być pewni, iż podróżujemy za darmo, gdyż nawigacja pracuje w trybie offline. Przewoźnicy docenią na pewno fakt, że komunikaty głosowe dostępne są w 30 językach - to ukłon w stronę firm zatrudniających obcokrajowców.

W zestawie z nawigacją znajdziemy dedykowany uchwyt samochodowy oraz precyzyjny rysik do obsługi wyświetlacza.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto