A A A

Nepton 140XL & 280L - systemy chłodzenia wodnego od Cooler Master

23 stycznia 2014, 08:01
Nepton 140XL & 280L - systemy chłodzenia wodnego od Cooler Master

Cooler Master zaprezentował dwa nowe zestawy chłodzenia wodnego typu All-in-One (AIO) – Nepton 140XL i Nepton 280L.

Uniwersalny system chłodzenia cieczą dla CPU

Niewątpliwym atutem systemów chłodzenia Cooler Master Nepton 140XL i 280L jest prosty i szybki montaż. Dzięki fabrycznemu napełnieniu instalacji cieczą użytkownik końcowy otrzymuje w pełni gotowy do pracy blok wodny, gwarantujący bezobsługowe działanie przez wiele lat. Na uwagę zasługują również dostarczane w komplecie, bardzo wydajne wentylatory z serii JetFlo 140, które dedykowane są dla najbardziej wymagających zestawów chłodzenia. Na plus należy zaliczyć także dodatkowe otwory pozwalające na montaż wentylatorów 120 mm, w tym rozwiązań z serii JetFlo 120.

W skład zestawu Nepton 280L wchodzą dwa wentylatory JetFlo 140 oraz potężny radiator 280mm. Całość umożliwia skuteczne odprowadzanie ciepła z układów CPU o TPD sięgającym nawet do 300 W. Dzięki temu Nepton 280L doskonale sprawdzi się jako efektywny system chłodzenia przeznaczony dla najwydajniejszych zestawów komputerowych.

Szybka i prosta instalacja

Instalacja systemów chłodzenia wodnego Nepton 140XL i 280L jest niezwykle prosta i nie powinna sprawić większych problemów użytkownikom posiadającym podstawową wiedzę techniczną. W zestawie znajdziemy m.in. specjalnie szybkowkręty, które umożliwiają sprawny, beznarzędziowy montaż wentylatorów oraz pompy.

Zestawy chłodzenia Nepton 140XL i 280L są już dostępne w sprzedaży w sugerowanych cenach brutto wynoszących odpowiednio 359 zł i 439 zł. Produkty Cooler Master są objęte 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto