A A A

NetGear WNR612v3 - mały router z dużym potencjałem

14 sierpnia 2012, 11:23
NetGear WNR612v3 - mały router z dużym potencjałem

Firma NetGear zaprezentowała niewielki router WNR612v3 kryjący w sobie wiele zaawansowanych funkcji.

Producent zapewnia, że urządzenie posiada wiele zalet. Jedną z nich jest funkcja FastLane, mająca umożliwić oglądanie treści video w wyjątkowej jakości i bez zakłóceń. Użytkownik przy pomocy jednego przycisku, wybiera opcję np. oglądania filmu, której przypisuje status priorytetowy, a wówczas całe pasmo internetowe zostaje zarezerwowane przez wybrane urządzenie.

Oprócz tego, router został wyposażony w aplikację NetGear Genie z całkowicie zmienionym interfejsem użytkownika w języku polskim. Dzięki temu można podłączyć do niego tablety, smartfony i laptopy bez konieczności instalacji z płyty CD, a zarządzanie, monitorowanie i modyfikacja całej sieci odbywać się może za pomocą wymienionych urządzeń.

Co więcej, router wyposażony jest w dodatkową, wymienną antenę, która zwiększa zasięg sieci bezprzewodowej. Urządzenie posiada również zmieniony chipset WiFi oraz zabezpieczenia sieci poprzez WPS, jak i firewall. Ponadto, router posiada możliwość dostosowania mocy nadawania sygnału, ograniczając dostęp do naszej sieci niepowołanym użytkownikom. Urządzenie pozwala także łatwo udostępniać łącze internetowe gościom (Guest Network Access).

Sugerowana cena urządzenia wynosi 79 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto