A A A

Netflix Games na iPhone'y i iPady

11 listopada 2021, 20:20
Z usługi gamingowej skorzystają teraz właściciele sprzętu Apple'a.
Netflix Games na iPhone'y i iPady

Trochę zachodu, ale w końcu można pograć

Po zaoferowaniu usługi gamingowej wszystkim subskrybentom korzystającym z Androida przedstawiciele platformy Netflix ogłosili, że usługa trafia także na iOS dzięki aplikacji Netflix Games.

Z App Store pobierzemy tytuły: Stranger Things: 1984 , Stranger Things 3: The Game , Shooting Hoops , Teeter (Up) i Card Blast - wszystkie w wersji bez reklam i zakupów z poziomu aplikacji. Każda gra musi być pobrana osobno z aplikacji Netfliksa. Aby grać, trzeba się zalogować przez konto na platformie wideo.

Specjalizujący się w zagadnieniach związanych z firmą Apple Mark Gurman zauważa w serwisie Bloomberg, że gracze, którzy samodzielnie uruchamiają aplikacje Netflix Games bez konta, są proszeni o zarejestrowanie się w serwisie Netfliksa za pomocą systemu Apple w aplikacji. Jeśli to zrobią, Apple otrzyma 30-procentową obniżkę swoich płatności przez pierwszy rok, a następnie 15 procent każdej następnej płatności

fot. Pixabay

 


Sebastian Nanasik
Tagi: Netflix
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto