A A A

Netflix poprawia funkcję „Kontynuuj oglądanie”

28 kwietnia 2020, 12:10
Od teraz użytkownik ma wpływ na listę filmów odłożonych na później.
Netflix poprawia funkcję „Kontynuuj oglądanie”

„Kontynuuj oglądanie” pozwala wrócić do niedokończonych materiałów.

Netflix nigdy nie brał pod uwagę tego, czy dany serial bądź film rzeczywiście spodobał się użytkownikowi na tyle, by chciał kontynuować jego oglądanie. Teraz wreszcie się to zmieniło.

 

Kolejka dla wybranych

Serwis streamingowy wprowadził funkcję, która pozwala użytkownikom usunąć z listy niechciane treści. Dotychczas do zakładki pozwalającej zapamiętać miejsce, w którym przerwaliśmy oglądanie, trafiały wszystkie wyświetlone produkcje. Ten mechanizm nie ulegnie zmianie, ale pod każdym tytułem pojawi się teraz ikonka, która pozwala usunąć z listy wybrany film lub serial.

Możliwe będzie również grupowe usuwanie materiałów z listy, a nawet... z historii przeglądania. W tym ostatnim przypadku użytkownik będzie musiał jednak skorzystać z wersji przeglądarkowej serwisu i zajrzeć do panelu kontroli rodzicielskiej.

 

Na przyszłość

Ponadto Netflix chce dodać nową listę, na której użytkownik będzie mógł zapisywać produkcje do zapamiętania na później bez ich uprzedniego włączania. Jest to konieczne, by dana treść znalazła się na liście „Kontynuuj oglądanie".

fot. Netflix


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Samolot napędzany wodorem
9 grudnia 2021
Opracowano koncepcję samolotu średniej wielkości, którego wodorowe silniki pozwolą pokonać duże dystanse bez lądowania.Spór o milion bitcoinów
8 grudnia 2021
Craig Wright, który twierdzi, że wynalazł znane obecnie kryptowaluty, nie musi dzielić się sumą 1,1 mln bitcoinów.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto