A A A

Netflix poprawia funkcję „Kontynuuj oglądanie”

28 kwietnia 2020, 12:10
Od teraz użytkownik ma wpływ na listę filmów odłożonych na później.
Netflix poprawia funkcję „Kontynuuj oglądanie”

„Kontynuuj oglądanie” pozwala wrócić do niedokończonych materiałów.

Netflix nigdy nie brał pod uwagę tego, czy dany serial bądź film rzeczywiście spodobał się użytkownikowi na tyle, by chciał kontynuować jego oglądanie. Teraz wreszcie się to zmieniło.

 

Kolejka dla wybranych

Serwis streamingowy wprowadził funkcję, która pozwala użytkownikom usunąć z listy niechciane treści. Dotychczas do zakładki pozwalającej zapamiętać miejsce, w którym przerwaliśmy oglądanie, trafiały wszystkie wyświetlone produkcje. Ten mechanizm nie ulegnie zmianie, ale pod każdym tytułem pojawi się teraz ikonka, która pozwala usunąć z listy wybrany film lub serial.

Możliwe będzie również grupowe usuwanie materiałów z listy, a nawet... z historii przeglądania. W tym ostatnim przypadku użytkownik będzie musiał jednak skorzystać z wersji przeglądarkowej serwisu i zajrzeć do panelu kontroli rodzicielskiej.

 

Na przyszłość

Ponadto Netflix chce dodać nową listę, na której użytkownik będzie mógł zapisywać produkcje do zapamiętania na później bez ich uprzedniego włączania. Jest to konieczne, by dana treść znalazła się na liście „Kontynuuj oglądanie".

fot. Netflix


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto