A A A

Netflix pozwoli oglądać filmy przed zakończeniem pobierania

30 czerwca 2021, 12:00
Platforma streamingowa wprowadza nową opcję dla niecierpliwych.
Netflix pozwoli oglądać filmy przed zakończeniem pobierania

W samą porę

Możliwość wcześniejszego pobrania materiałów wideo w aplikacji Netfliksa często się przydaje, gdy chcemy przykładowo zabrać serial na pokład samolotu. Do tej pory oglądanie materiału offline mogliśmy jednak rozpocząć dopiero po pobraniu całego pliku..

 

 

To dopiero początek

Netflix postanowił więc wprowadzić drobną zmianę, która umożliwia oglądanie filmów nawet w sytuacji, gdy jeszcze nie w pełni je pobrano (co przyda się głównie w podróży). Obecnie możemy po prostu obejrzeć tę część nagrania, która znajduje się już na dysku. Pobieranie pliku zostanie też automatycznie wznowione w momencie, gdy urządzenie znów znajdzie się w zasięgu sieci. Aplikacja zapamięta, w którym miejscu przerwaliśmy seans.

Nowinka jest dostępna tylko w aplikacji na Androida. Fani iOS-a nie mają jednak powodów do obaw. Wcześniejsza premiera nowych rozwiązań na telefonach z systemem Google’a to dla Netfliksa codzienność.

fot. Pixabay


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nowy trojan w sklepach online
7 grudnia 2021
Złośliwe oprogramowanie NiginRAT ukrywa się jako legalny proces nginx na serwerach platform handlu elektronicznego.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto