A A A

Netflix wkrótce wybierze filmy za użytkownika

22 stycznia 2021, 16:15
Firma myśli nad rozwiązaniem kłopotów z nadmiarem bogactwa.
Netflix wkrótce wybierze filmy za użytkownika

Co by tu obejrzeć...

Netflix ogłosił, że wkrótce wprowadzi funkcję Shuffle Play. Serwis zauważył, że użytkownicy nie bardzo radzą sobie z podejmowaniem decyzji i spędzają dużo czasu przewijając menu i nie mogąc się zdecydować, co włączyć. Usługodawca zamierza rozwiązać ten problem.

 

Mniejszy zbiór, szybszy wybór

Shuffle Play ma podsuwać nam kolejne propozycje, bazując na ostatnio obejrzanych materiałach. Rekomendacje działały w podobny sposób cały czas, tyle że zasypywały użytkownika nadmiarem nowych propozycji i w ten sposób nie do końca spełniały swoją funkcję. Nowa opcja nie będzie już zmuszać do dokładnego studiowania oferty serwisu.

Na razie zaczęły się dopiero pierwsze testy. Firma zamierza jednak stopniowo zwiększać bazę uczestniczących w nich osób i ostatecznie udostępnić funkcję wszystkim w okolicach połowy bieżącego roku.

fot. Pixabay


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto