A A A

Netis E1 300Mbps N Range – wzmocnij swoją sieć

4 listopada 2014, 07:50
Netis, dostawca produktów i rozwiązań sieciowych zaprezentował nowoczesny repeater sygnału WiFi przeznaczony do użytku domowego i małego biura.
Netis E1 300Mbps N Range – wzmocnij swoją sieć

Urządzenie Netis E1 300Mbps N Range jest przeznaczony do rozszerzenia zakresu oraz poprawy siły sygnału istniejącej sieci bezprzewodowej by wyeliminować martwe strefy Wi-Fi. Wzmacniacz odbiera sygnał bezprzewodowy z głównego routera i przekazuje sygnał do najdalej położonych zakątków naszego domu czy biura.

Netis E1 działa w oparciu o technologię 11N i oferuje szybkość połączenia bezprzewodowego do 300 Mbps. Dzięki temu otrzymujemy stabilne łącze oraz szybszy transfer pobierania plików, połączeń internetowych, streamingu video HD, itp.

Zaletą wzmacniacza E1 jest prosta konfiguracja, która odbywa się za pomocą jednego przycisku WPS. Nie potrzeba tu żadnych kabli, a instalacja nie zajmie więcej niż 60 sek. Wystarczy nacisnąć przycisk WPS na routerze i repeaterze, a połączenie odbędzie się automatycznie, rozszerzając zasięg sieci bezprzewodowej w domu.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora - Impakt, wynosi 69 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Usprawnione Mapy Google'a
18 października 2019
Google ułatwia raportowanie utrudnień w ruchu drogowym oraz dodaje nową funkcję do aplikacji Mapy w wersji na urządzenia z systemem iOS.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto