A A A

Netis prezentuje budżetowy router

28 sierpnia 2014, 12:30
Netis, wprowadził na polski rynek router nowej generacji, który działa w oparciu o technologię Wi-Fi 802.11ac.
Netis prezentuje budżetowy router

Praca na dwóch pasmach

Router Netis WF2710 pracuje jednocześnie w pasmie 2,4GHz uzyskując prędkość do 300 Mbps i 5GHz osiągając prędkość rzędu 450Mbps. Dzięki temu możesz rozdzielić główne zadania takie jak: surfowanie po www, e-mailing i udostępnianie plików operując w zakresie 2,4GHz. By uniknąć zakłóceń wykorzystaj pasmo 5GHz do grania online, streamingu multimediów HD i telefonii VoIP.

Rozszerzona funkcjonalność

Urządzenie oferuje kilka trybów pracy. AP, Repeater, AP + WDS, WDS, Client modes. Zwiększ funkcjonalność routera w oparciu o istniejącą infrastrukturę sieciową w łatwy i szybki sposób. Dzięki polskojęzycznemu menu oraz przejrzystym ustawieniom konfiguracja nie sprawi Ci problemu, nawet jeśli jesteś mniej doświadczonym użytkownikiem.

Maksymalny zasięg

Model WF2710 wyposażono w 3 zewnętrzne, wielokierunkowe anteny o mocy 5 dBi, obsługujących pasma 2,4 GHz i 5GHz. Takie rozwiązanie zapewni Ci szeroki zakres działania i doskonałą moc sygnału w każdym zakątku domu.

Multiplikacja sieci

Produkt oferuje obsługę do 8 różnych sieci bezprzewodowych w tym samym czasie. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość konfiguracji sieci dla domowych użytkowników i stworzenie specjalnie przeznaczonego łącza dla gości.

Cenę produktu ustalono na poziomie 149 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto