A A A

Netis prezentuje dwuzakresowy router dla graczy

26 czerwca 2014, 12:00
Netis wprowadził do oferty dwuzakresowy router przeznaczony dla graczy. Umożliwia on przesyłanie danych z prędkością do 300 Mbps w dwóch zakresach częstotliwości jednocześnie.
Netis prezentuje dwuzakresowy router dla graczy

Dwuzakresowy router Netis WF2471 jest urządzeniem, które wysyła i obiera transmisje na dwóch częstotliwościach jednocześnie. Dzięki temu użytkownik ma możliwość stworzenia dwóch niezależnych od siebie sieci bezprzewodowych pracujących symultanicznie. Zaletą tego rozwiązania jest lepsza przepustowość łącza, które przy dużym obciążeniu zaczyna korzystać z częstotliwości 5 GHz, oferując płynne połączenie podczas gry online, streamingu wideo HD, czy telefonii VoIP.

Netis WF2471 wyposażono w 4 zewnętrzne anteny o mocy 5dBi obsługujących pasma 2,4 GHz i 5GHz. Takie rozwiązani zapewni szeroki zakres działania i wysoką moc sygnału w każdym domu lub biurze.

Sercem routera jest wydajny chipset Broadcom, który sprawia, że urządzenie jest bardziej niezawodne i stabilne podczas intensywnej pracy. Teraz można śmiało surfować po Internecie, oglądać filmy HD i grać online bez obawy o zakłócenia czy przerwy w pracy routera.

Ponadto urządzenie oferuje 6 różnych trybów pracy. Access Point, WDS, AP+WDS, AP/Client/WISP oraz Repeater. W zależności od potrzeb możesz zwiększyć funkcjonalność routera w oparciu o istniejącą infrastrukturę sieciową. Polskojęzyczne menu oraz przejrzyste ustawienia nie sprawią problemu mniej doświadczonym użytkownikom.

Tryb WPS ułatwia konfigurację sieci w szybki i prosty sposób. Wystarczy wcisnąć na obudowie przycisk WPS, a router automatycznie ustanowi szyfrowane połączenie z innymi urządzeniami dostępnymi w sieci.

Dodatkowo Netis WF2471 zaopatrzono w funkcję obsługi połączeń WISP. Dzięki temu istnieje możliwość podłączenia do sieci bezprzewodowego dostawcy Internetu i udostępnienie połączenia komputerom w sieci lokalnej.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna wynosi 179 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto