A A A

Nie kasuj save'ów z Mass Effect...

23 lutego 2009, 12:35
...Przydadzą się one w drugiej części gry taki apel wystosował do fanów Jack Lamden jeden z pracowników Bioware'u studia deweloperskiego tworzącego Mass Effect 2.
Nie kasuj save'ów z Mass Effect...

Twórcy gry są bardzo oszczędni w udzielaniu informacji na temat ME2 i o tytule wiadomo na razie niewiele. Oprócz tajemniczego apelu umieszczonego przez Lamdena na oficjalnym forum gry (i potwierdzonym przez innych pracowników studia), wydawca gry Electronic Arts opublikował jedynie artworki oraz pierwszy teaser trailer, który zamieszczamy poniżej (film, co ciekawe, jest w wersji polskiej – co w przypadku materiałów tego typu praktycznie się nie zdarza).

Do czego potrzebne będą stany z pierwszej części gry, można tylko zgadywać. Być może będą one miały wpływ na cechy postaci kierowanej przez gracza. Być może wybory dokonane w pierwszej części gry miały znaczenie także w kontynuacji. Jeśli ziści się to drugie przypuszczenie, będziemy mieli do czynienia z nową jakością w grach wideo.

Datę premiery MS2 ustalono na pierwszy kwartał 2010.

Źródło: EA


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto