A A A

Nie tylko "Lubię to" - Facebook szykuje zmiany

16 września 2015, 07:00
W mediach pojawiła się informacja o tym, że Facebook ma wprowadzić przycisk "Nie Lubię". Nie jest to do końca zgodne z prawdą. Co rzeczywiście planuje Zuckerberg?
Nie tylko

Mark Zuckerberg twierdzi, że użytkownicy jego portalu społecznościowego od dawna domagają się wprowadzenia w serwisie przycisku "Nie lubię". Na to nie mamy co liczyć, ale zapowiedziano buttony mające zagwarantować "wyrażanie innych emocji".

Słuszne podejście. Każdy użytkownik Facebooka wie, że przycisk "Lubię to" w niektórych przypadkach jest bardzo niestosowny. Jednak implementacja buttona "Nie Lubię" nie rozwiąże problemu. Łatwo sobie wyobrazić sytuację, w której firma ABC wysyła konkurencji rzeszę użytkowników, którzy "nie lubią" postów konkurencji.

Dlatego prawdopodobnie stanie na buttonach w stylu "współczuję", "solidaryzuje się" etc. Data ewentualnej implementacji takiego rozwiązania nie jest znana.


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościPoważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...

Apka udająca alkomat
25 lutego 2020
Nie zmierzy poziomu alkoholu we krwi, ale spróbuje oszacować jego ilość w naszym ciele.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto