A A A

Niedroga myszka od Razera

23 września 2008, 10:50
Niedroga myszka od Razera

Razer znany jest z produkcji sprzętu dla graczy, który nie należy do najtańszych. W ofercie firmy pojawiła się właśnie myszka skierowana do użytkowników o mniej zasobnych portfelach.
Salmosa to najtańsza mysz w ofercie Razera – sugerowana cena detaliczna 99 zł. Urządzenie ma jedynie trzy przyciski, ale jest przystosowane dla graczy prawo- i leworęcznych oraz cechuje się niewielką wagą – jest to jeden z najlżejszych "gryzoni" w swojej klasie.

Użyty sensor to znany z popularnego wśród graczy modelu DeathAdder czujnik 3G o czułości 1800 dpi. Precyzję działania myszy zwiększa wykorzystanie technologii Ultrapolling – częstotliwość pracy 1 kHz oraz czas reakcji na poziomie 1 ms.  Pozostałe funkcje Salmosa to znane z droższych modeli przełączanie czułości w locie oraz tryb Always-On, który zapobiega przechodzeniu myszy w stan czuwania. Za odpowiedni poślizg na podłożu odpowiadają teflonowe ślizgacze na spodzie urządzenia.

Do największych braków urządzenia należy mała liczba przycisków i związany z tym brak opcji oprogramowania klawiszy. Wady rekompensuje jednak niska cena, która w sklepach będzie z pewnością niższa niż sugerowana przez producenta.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto