A A A

Niedrogi GPS od Manty na wakacje

10 czerwca 2011, 14:33
Niedrogi GPS od Manty na wakacje
GPS610MST to najnowszy, system nawigacji firmy Manta, wyróżniający się dużym 6-calowym wyświetlaczem. Jego plusem jest także cena.


Pokaźny, jak na urządzenia tego typu, dotykowy ekran swobodnie można obsługiwać placami, bez konieczności użycia rysika. W połączeniu z innymi funkcjami pozwala na wykorzystanie GPS610 jako przydatnego odtwarzacza plików multimedialnych i czytnika e-booków. W wolnej chwili Manta GPS610MST umożliwia czytanie ulubione książek, przeglądanie zdjęć, słuchanie muzyki oraz oglądanie filmów.

GPS610 ma wbudowany transmiter FM, który pozwala na przesyłanie dźwięku z nawigacji do odbiornika FM w samochodzie, dzięki czemu możliwe jest jego odtwarzanie bezpośrednio na głośnikach samochodowych. Nawigacja GPS610 została wyposażona w 2GB pamięci, którą można dodatkowo rozszerzyć za pomocą karty microSD, port USB oraz wyjście słuchawkowe. Wbudowany głośnik o mocy 2W zapewnia optymalny poziom głośności podczas jazdy. Mapa, błyskawiczne wyznaczanie trasy, dokładny asystent pasa ruchu oraz szczegółowe informacje o punktach POI, sprawiają, że GPS610 jest niezastąpionym pomocnikiem w podróży. 6-calowy odbiornik GPS od Manty... nawigacja, e-book, odtwarzacz, telewizor ... stać Cię na to... Produkt dostępny w sprzedaży od czerwca 2011 roku..

Sugerowana cena detaliczna brutto: 449 PLN


Specyfikacja techniczna:

- Procesor MStar 400MHz
- Wyświetlacz: 6" LCD TFT dotykowy
- Wbudowana ceramiczna antena
- Pamięć 2 GB
- Głośnik: 2 Waty
- Czytnik kart: Micro SD
- Port USB
- Transmiter FM
- Odtwarzanie: odtwarzacz plików Audio i Video, przeglądarka zdjęć i plików tekstowych
- Oprogramowanie: nawigacja z mapą Polski MapaMap w wersji Top
- Akcesoria w zestawie: kabel USB, ładowarka samochodowa, mocowanie do samochodu, Instrukcja
- Opakowanie - Długość/wysokość/głębokość (X / Y / Z) [cm]: 19,5x9,5x14cm
- Produkt - Długość/wysokość/głębokość (X / Y / Z) [cm]: 15,8x9,4x1,1cm
- Waga - netto / brutto [kg]: 0245kg
PC Format
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościWrażliwy Bluetooth
21 lutego 2020
Błędy w mikroczipach zagrażają wielu urządzeniom medycznym, łącznie z rozrusznikami serca – twierdzą naukowcy z uniwersytetu w Singapurze.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto