A A A

Niedrogi adapter sieciowy

25 września 2014, 14:05
Netis zaprezentował niedrogą kartę sieciową do użytku domowego. Zewnętrzna antena o mocy 5dBi skutecznie zwiększa zasięg, dzięki czemu nie ma problemu z utratą sygnału WiFi nawet w najdalszym zakątku domu.
Niedrogi adapter sieciowy

Karta sieciowa Netis WF2119S współpracuje z urządzeniami w standardach 802.11b/g/n. Podłączona do laptopa bądź komputera PC, zapewnia transfer danych z prędkością do 150Mbps. Dzięki zewnętrznej antenie o mocy 5 dBi gwarantuje dobry zasięg w każdym zakątku domu.

Funkcja WPS pozwala samodzielnie skonfigurować sieć nawet niedoświadczonym użytkownikom. Wystarczy wcisnąć na obudowie przycisk WPS, a urządzenie automatycznie ustanowi szyfrowane połączenie z innymi urządzeniami dostępnymi w sieci.

Adapter wyposażono w szeroki wachlarz zabezpieczeń. Szyfrowanie: 64/128-bit WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK pomagają chronić komputer i zgromadzone na nim dane przed nieautoryzowanym dostępem z zewnątrz.

Cena urządzenia wynosi 35 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto