A A A

Niedrogi headset dla graczy

8 grudnia 2014, 10:00
Natec Genesis zaprezentował nowy zestaw słuchawkowy przeznaczony dla entuzjastów gier komputerowych. Dzięki zastosowaniu 4-pinowego złącza jack 3,5mm słuchawki H12 kompatybilne są z konsolami, smartphonami, a także z nowymi modelami laptopów.
Niedrogi headset dla graczy

Producent zapewnia, że zestaw Natec Genesis H12 oferuje graczom to co niezbędne. Przetworniki akustyczne o średnicy 40 mm i pasmie przenoszenia w zakresie 20-20000 Hz dostarczają wielu szczegółów zarówno podczas słuchania muzyki jak i oglądania filmów.

Dzięki zastosowaniu mikrofonu na elastycznym wysięgniku można dowolnie go kształtować aby uzyskać optymalny kształt. Funkcja redukcji szumów eliminuje wszelkie zakłócenia i sprawia, że głos jest czysty i wyraźny. Bez względu na to czy rozmawiamy z graczami podczas gry czy korzystamy ze skypa, ten zestaw ułatwia kontakt ze znajomymi.

Headset Genesis H12 oferuje również ciekawe wzornictwo i wysoki komfort użytkowania. Dzięki dużym, miękkim nausznikom oraz regulowanemu pałąkowi bez problemu można dopasować słuchawki do kształtu i wielkości głowy. W ten sposób zapewnimy sobie wygodę.

Przewód o długości 2 m daje dużą swobodę podczas korzystania z zestawu, a tekstylny oplot zapewnia większą wytrzymałość na zerwanie. Regulator głośności umieszczony na przewodzie oferuje możliwość sterowania audio bez potrzeby podchodzenia do komputera. Dzięki zastosowaniu 4-pinowego złącza jack 3,5mm słuchawki H12 kompatybilne są z konsolami, smartphonami, a także z nowymi modelami laptopów.

Produkt będzie dostępny w sprzedaży w połowie grudnia, a jego cenę ustalono na poziomie 49 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto