A A A

Niemieckie kable audio do iPada

7 października 2011, 08:44
Niemieckie kable audio do iPada

Firma Hama zaprojektowała profesjonalny zestaw kabli do iPada.

Podłączenie naszego iPad’a do muzycznego zestawu w domu lub sprzętu audio w samochodzie może dać wiele radości. Ulubione utwory wymagają jednak dobrego dźwięku, który może stracić na jakości, jeśli użyjemy zwykłych kabli. Z myślą o osobach, które są wyczulone na czysty przekaz audio, specjaliści Hama zaprojektowali profesjonalny zestaw kabli do iPada. Dzięki szerokiej palecie pozłacanych wtyków, niemiecki komplet umożliwia podłączenie tabletu do każdego rodzaju sprzętu audio-video.

Użytkownik iPada może skorzystać z dwóch kabli, jednego przedłużacza oraz jednego adaptera. W zestawie znajdują się następujące końcówki:

- kabel z wtykiem Jack 3,5-mm oraz dwoma wtykami typu Cinch,

- kabel połączeniowy Jack (wtyk 3,5-mm),

- przedłużacz z wtykiem Jack 3,5-mm oraz gniazdem 3,5-mm,

- adapter z wtykiem 3,5-mm i dwoma gniazdami 3,5-mm.

Zestaw Hama można wykorzystywać także z innymi produktami Apple (np. iPodem oraz iPhonem). Kable objęte są roczną gwarancją producenta. Sugerowana przez Hama Polska cena detaliczna zestawu wynosi 59,90 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto