A A A

Niezniszczalne AMOLED-y w drodze

20 lipca 2010, 08:36
Niezniszczalne AMOLED-y w drodze

Z nowych doniesień wynika, że Samsung planuje rozpocząć produkcję wyświetlaczy AMOLED, które byłyby odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Użycie w produkcji plastiku zamiast szkła sprawia, że nowy AMOLED jest praktycznie niezniszczalny. Jednocześnie nie traci on żadnych dotychczasowych cech – wyświetlany obraz ma być równie wyrazisty jak w tradycyjnych ekranach. Produkcja ma się rozpocząć w ciągu najbliższych dwóch lat, które Samsung chce przeznaczyć na obniżenie kosztów jego produkcji.

W serwisie YouTube pojawiło się wideo porównujące oba wyświetlacze w starciu z młotkiem. Warto wsłuchać się w przebój stanowiący tło muzyczne filmu – nie możemy się zdecydować czy większym hitem jest nowy AMOLED czy utwór Son Dam Bi.


PC Format
Tagi: komórki
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Spotify na iOS-a w nowym wydaniu
28 lutego 2020
Z odświeżonej apki mobilnej Spotify można korzystać w urządzeniach z systemem iOS. Jest znacznie lepsza niż poprzednia wersja.


Narasta spór rządu USA z Huawei
28 lutego 2020
Trwa konflikt na temat bezpieczeństwa cybernetycznego pomiędzy administracją rządu USA w firmą Huawei. Nie pomagają próby dyplomatycznego...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto