A A A

Nighthawk Pro Gaming XR700 - polska premiera

17 października 2018, 09:05
W Polsce zadebiutował router Nighthawk Pro Gaming XR700, określany przez producenta jako prawdziwy gamingowy router. Co kryje się za tym terminem?
Nighthawk Pro Gaming XR700 - polska premiera

Nighthawk Pro Gaming XR700 ma czterordzeniowy procesor 1,7 GHz, co umożliwia granie w jakości 4K UHD. Co więcej, XR700 dysponuje portem 10G SFP+, który może być wykorzystany zarówno do podłączenia Internetu, jak i urządzenia typu NAS. Warto tu również wspomnieć o dodatkowych siedmiu portach o przepustowości 1 Gb/s.

Nie bez znaczenia jest tu również system operacyjny DumaOS, który zapewnia nie tylko lepszą wydajność sieci, lecz także zapewnia funkcje nie występujące w standardowym routerze. Panel nawigacyjny DumaOS wyróżnia się  czytelnym interfejsem oraz możliwością pełnego dostosowania wyglądu.

Z funkcją Quality of Service (QoS) użytkownik ma pełną kontrolę nad wszelkimi opóźnieniami. Z kolei geofiltr pomaga połączyć się z optymalnym serwerem, uwzględniając jedynie te serwery, które znajdują się na określonym w ustawieniach terenie.

Cena XR700 to 2199 złotych brutto.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto