A A A

Nikon Coolpix S810c - aparat z Androidem

10 kwietnia 2014, 15:30
Nikon pokazał aparat Coolpix S810c, kolejną próbę mariażu aparatu z Androidem. Czym charakteryzuje się to urządzenie?
Nikon Coolpix S810c - aparat z Androidem

W aparacie zastosowano 16 megapikselową matrycę CMOS z technologią BSI, obiektyw Nikkor z 12-krotnym zoomem optycznym oraz dotykowy ekran LCD o przekątnej 3,7 cala i rozdzielczości 1 229 000 punktów. Cyfrówkę wyposażono też w funkcję hybrydowej redukcji drgań i procesor Expeed 2. Aparat posiada funkcję nagrywania filmów Full HD (1080p, 30 kl./s), tryb zdjęć seryjnych osiągający szybkość 8,1 kl./s oraz 4 GB pamięci wewnętrznej, którą można zwiększyć za pomocą kart micro SD. Ciekawostką jest też to, że cyfrówkę wyposażono w wyjście słuchawkowe.

Dzięki systemowi operacyjnemu Android, Coolpix S810c zapewnia natychmiastowy dostęp do serwisów społecznościowych. Zarejestrowane obrazy można także bezpłatnie przechowywać w fabrycznie zainstalowanej aplikacji Nikon Image Space oferującej 20GB przestrzeni, a jeśli to nie wystarczy - skorzystać z działającej w chmurze usługi Google Drive i otrzymać 15 GB darmowej przestrzeni na przechowywanie plików.

Nikon Coolpix S810c trafi na rynek pod koniec kwietnia 2014 r. i będzie dostępny w kolorach białym i czarnym. W sklepach oferowany będzie w zestawach z kartą Micro SD 16GB.

 

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto