A A A

Nikon udostępnia za darmo szkolenia fotograficzne

3 kwietnia 2020, 10:50
Producent aparatów to kolejna firma, która postanowiła umilić nam czas spędzany w domach.
Nikon udostępnia za darmo szkolenia fotograficzne

Tym razem to Nikon postanowił dać nam kolejny powód do tego, by nie wychodzić z domu podczas trwającej pandemii. Do końca kwietnia br. producent aparatów pozwala bez żadnych opłat korzystać z Nikon School Online.

Jest to zestaw materiałów instruktażowych, w których występują profesjonalni fotografowie. Ich porady dotyczą nie tylko samego robienia zdjęć, ale też kwestii sprzętowych. To dobra okazja do skorzystania z kursu, ponieważ w normalnym systemie jest on dość drogi. Dostęp do pojedynczych materiałów kosztuje od 15 do 50 dolarów, zależnie od długości i zawartości (prezentacje trwają ok. godziny).

Szkolenia obejmują różnorodny zakres tematyczny: fotografowanie natury, środowiska, krajobrazów czy nawet występujących na scenie artystów. Kursy dostępne są po angielsku na stronie producenta po dokonaniu bezpłatnej rejestracji.

fot. Nikon


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto