A A A

Nissan Nismo Watch - człowiek połączony z autem

11 września 2013, 16:38
Nissan Nismo Watch - człowiek połączony z autem

Moda na inteligentne zegarki objęła nie tylko firmy telekomunikacyjne. Także potentat motoryzacyjny Nissan postanowił zadebiutować w roli twórcy inteligentnego zegarka.

Połączenie człowiek-samochód będzie wyłącznie możliwe, jeśli samochód został "stuningowany" przez Nismo, czyli Nissan Motorsports. Z pomocą zegarka kierowca otrzyma dostęp do danych dotyczących pracy swojego pojazdu, jego wydajności oraz zużycia paliwa. Gadżet będzie również monitorował dane biometryczne kierowcy.

Producent zapewnia, że zegarek może zbierać informacje z portali społecznościowych, na których zalogowany jest użytkownik - mamy nadzieję, że nie w czasie jazdy. Nissan Nismo Watch pojawi się na rynku w kolorystyce białej, czarnej i czerwonej. Obsługa będzie możliwa dzięki dwóm przyciskom, a bateria pozwoli na 7 dni normalnego użytkowania.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto