A A A

Nokia 216 i Nokia 216 Dual SIM - jak za dawnych lat

22 września 2016, 07:40
Microsoft, który ma prawa do wprowadzana na rynek telefonów z marką Nokia, jednak nie rezygnuje z produkcji "słuchawek". Na rynku pojawią się dwa modele z marką Nokia.
Nokia 216 i Nokia 216 Dual SIM - jak za dawnych lat

Nowe modele Nokia 216 i Nokia 216 Dual SIM zostały wyposażone w dwa aparaty z lampą LED oraz dostęp do Internetu. Aplikacje i gry oferowane są za pośrednictwem Opera Mobile Store. Wybierając jeden z nowych telefonów użytkownik zyska możliwość bezpłatnego pobrania jednej gry firmy Gameloft w miesiącu przez rok. Wśród dostępnych gier są popularne pozycje, takie jak GT Racing czy Little Big City.

Aby zapewnić dostęp do muzyki i rozrywki oba nowe telefony zostały wyposażone w Radio FM, odtwarzacz MP3 i wideo. Oferują także wsparcie dla zestawów słuchawkowych Bluetooth. W pamięci telefonu można zapisać do 2000 kontaktów oraz wykorzystać karty pamięci o pojemności do 32 GB. Lampa LED, która umieszczona została w aparacie głównym może służyć także jako latarka. Telefon zabezpiecza trwała, poliwęglanowa obudowa, a długi czas pracy baterii (1020 mAh) ma pozwalać pozostać w kontakcie i zapomnieć o konieczności ładowania.

Telefon Nokia 216 Dual SIM będzie dostępny w Polsce w kolorach czarnym i szarym.

 

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto