A A A

Nokia CR-200 - bezprzewodowe ładowanie w samochodzie

8 lipca 2013, 13:08
Nokia poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży uchwytu samochodowego do ładowania bezprzewodowego Nokia CR-200.
Nokia CR-200 - bezprzewodowe ładowanie w samochodzie

Nokia poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży uchwytu samochodowego do ładowania bezprzewodowego Nokia CR-200.

Uchwyt Nokia CR-200 zapewnia stabilne i wygodne trzymanie telefonu, połączone z bezprzewodowym ładowaniem. Energia przekazywana jest dzięki zjawisku indukcji elektromagnetycznej, umożliwiając bezprzewodowe ładowanie smartfonów Nokia Lumia zgodnych z uniwersalnym standardem Qi. Wystarczy włożyć telefon do uchwytu, a on od razu zacznie się ładować.

Urządzenie można przymocować do szyby lub deski rozdzielczej w samochodzie dzięki specjalnej dźwigni. Uchwyt obraca się o 360 stopni, umożliwiając wybór odpowiedniego trybu wyświetlania w telefonie – zarówno pionowego, jak i poziomego. Dodatkowo ładowarka uchwytu jest wyposażona w dodatkowy port USB, który umożliwia podłączenie i jednoczesne ładowanie kolejnego urządzenia.

Ponadto dotknięcie telefonem logo NFC na uchwycie samochodowym uruchomia aplikację Car App. Jest to praktyczna aplikacja stworzona z myślą o kierowcach, która przedstawia informacje o godzinie, poziomie naładowania baterii oraz udostępnia skróty do trzech wybranych aplikacji.

Nokia CR-200 jest dostępna w kolorze czarnym w cenie 289 PLN i jest kompatybilna m.in. ze smartfonami: Nokia Lumia 920, Lumia 820 oraz Lumia 720.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności




6G według Samsunga
16 lipca 2020
Koreański producent elektroniki ma własną wizję sieci łączności kolejnej generacji.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto