A A A

Nokia chce odzyskać prototyp N8

8 lipca 2010, 12:40
Nokia chce odzyskać prototyp N8

Nokia podjęła prawne kroki w stosunku do znanego blogera, Eldara Murtazina, w związku z posiadaniem przez niego prototypu nowego modelu telefonu.

Nieznane jest źródło wycieku Nokii N8, wiadomo natomiast, że jest ona w posiadaniu Murtazina, który napisał jej wstępną recenzję i umieścił na stronie Mobile-Review. Nokia nie była z tego powodu zadowolona, jednak postanowiła delikatnie obrócić sprawę w żart, prosząc blogera o zwrot urządzenia, skoro już wie wszystko na temat nowego modelu. Wysłane zostało do niego również oficjalne pismo z prośbą o odesłanie prototypu – tak twierdzi przedstawicielka Nokii. Murtazin twierdzi na swoim Twitterze, że żadnego listu nie otrzymał i jest to informacja nieprawdziwa.

Nie przeszkodziło to jednak firmie w zwróceniu się o pomoc do rosyjskiego Ministerstwa Spraw Węwnętrznych o pomoc w wyegzekwowaniu urządzenia. Nie wiadomo czy Nokia chce oskarżyć blogera o kradzież czy tylko odzyskać N8.

Murtazin jasno stwierdził, że zdobył dobre kontakty w firmie i stąd posiada prototyp, nie popełnił żadnego przestępstwa.

Źródło: electronista.com


PC Format
Tagi: komórki
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto