A A A

Nokia chciała zrobić telefon z Androidem

16 września 2013, 15:50
Nokia chciała zrobić telefon z Androidem

Zebrane przez redaktorów serwisu The Verge informacje wskazują na to, że Nokia pracowała nad smartfonem z systemem Android.

Projekt miał mieć nazwę kodową “MView" i prawdopodobnie Nokia planowała pójść tą samą drogą, co Amazon, tworząc własną nakładę dla systemu Android, możliwe, że nawet myślano o własnym sklepie z aplikacjami.

Prawdziwie sensacyjna informacja dotyczy jednak daty premiery takiego urządzenia - podobno miałby to być rok 2014. W ten sposób Nokia przestałaby produkować telefony jedynie z systemem Windows Phone. - Obecnie, po zakupie części firmy przez Microsoft, wraz z patentami - trudno liczyć na smartfony z Androidem od Nokii


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Składany telefon Nokii
29 stycznia 2020
Nokia zaprezentuje cztery nowe modele telefonów w czasie tegorocznego Mobile World Congress, który odbędzie się pod koniec lutego w Barcelonie.

Nowa apka Byte zyskuje na popularności
29 stycznia 2020
Po tym, jak aplikacja Vine została przejęta przez Twittera i zmieniła swój sposób działania, zapotrzebowanie na tego typu narzędzie znów...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto