A A A

Notuj wygodnie z akcesoriami do Samsung Galaxy Note

1 grudnia 2011, 14:14
Notuj wygodnie z akcesoriami do Samsung Galaxy Note

Samsung Electronics wprowadza na polski rynek szereg dedykowanych akcesoriów dla smartfona Galaxy Note. Wśród nowości znalazło się m.in. etui, uchwyt samochodowy oraz dodatkowy, zaawansowany rysik S-Pen.

S-Pen model ET-S110E to dedykowany dla Galaxy Note rysik do ekranów pojemnościowych. Pozwala swobodnie zaznaczać, wycinać, kopiować elementy zdjęć czy grafik, odręcznie wprowadzać notatki i uwagi do plików, a przy wsparciu aplikacji Omni Sketch i Zen Brush zmienia smartfona w profesjonalny szkicownik. Nowa obudowa sprawia, że jeszcze wygodniej się z nim pracuje. Rekomendowana cena detaliczna to 129 zł.

Zestaw samochodowy ECS-K1E1BE (uchwyt + ładowarka samochodowa) pozwoli wygodnie korzystać z Galaxy Note podczas jazdy samochodem, a dzięki dużemu i czytelnemu ekranowi - nawet zastąpić tradycyjną nawigację samochodową. Rekomendowana cena detaliczna zestawu to 129 zł.

Korzystanie z Galaxy Note w pracy z pewnością uprzyjemni ładowarka biurkowa EDD-D1E1BE wyposażona w głośnik. Ma ona złącze microUSB oraz wyjście audio 3,5 mm. Rekomendowana cena detaliczna tego gadżetu to 139 zł.

Dla tych, którzy chcą mieć pewność, że ich urządzenie będzie zawsze wyglądało idealnie Samsung przygotował dwie propozycje etui. EFC-1E1FB to futerał typu „flip cover” mocowany jako pokrywa baterii, z kolei EFC-1E1LB to tradycyjne etui-kieszeń. Rekomendowane ceny detaliczne dla obu modeli to 99 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto