A A A

Nowa MapaMap dla Androida

28 października 2011, 10:10
Nowa MapaMap dla Androida

W sklepie Android Market pojawiła się nowa wersja nawigacji MapaMap Polska for Android.

Producent nawigacji MapaMap przygotował najnowszą odsłonę swojej aplikacji nawigacyjnej dla urządzeń mobilnych z systemem Android. Nowa wersja oznaczona symbolem 7.1.3 pojawiła się już do pobrania w sklepie internetowym Android Market. Nowa MapaMap Polska for Android wprowadza kilka istotnych dla użytkowników funkcji: multitouch, czyli możliwość zoom-owania i obracania mapy palcem, głośność regulowaną przyciskiem systemowym, eksport zapisanych śladów do formatu GPX, modyfikacja interfejsu Menedżera Map, zmiana ikony dla zainstalowanej mapy.

Producent zachęca wszystkich użytkowników telefonów z systemem Android do pobierania i testowania nowej nawigacji podczas zbliżających się uroczystości Wszystkich Świętych. Udostępnione w aplikacji aktualne mapy Polski powinny zapewnić komfort w podróżowaniu po naszych drogach, które w ostatnim czasie podlegają dynamicznym zmianom.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto