A A A

Nowa funkcja RealTime w YouTube

27 kwietnia 2009, 14:41
Już niedługo w serwisie YouTube powinna się pojawić nowa usługa. Toolbar RealTime jest właśnie poddawany zamkniętym testom. Dodatek będzie informował o aktywności naszych znajomych (oczywiście w obrębie serwisu).
Nowa funkcja RealTime w YouTube

Aby widzieć, jakie czynności wykonuje dana osoba, musimy mieć ją w grupie swoich znajomych. Dodatek będzie widoczny w prawym dolnym rogu przeglądarki i będzie miał formę paska narzędziowego.

O czym powiadomi RealTime? Jak na razie wiadomo, że poinformuje, kiedy nasi znajomi będą dostępni, umieszczą nowy materiał, dodadzą komentarz, uzupełnią swoją listę ulubionych. O tym, jakie jeszcze czynności będą przekazywane w obrębie grupy znajomych, dowiemy się po oficjalnej premierze. Całe szczęście wiadomo, że dodatku nie będzie trzeba używać lub nawet go wyłączyć.

Źródło: ArsTechnica


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto