A A A

Nowa funkcja przywracania sesji w Firefox 3.1

14 października 2008, 11:37
Nowa funkcja przywracania sesji w Firefox 3.1

Wielu internautów z niecierpliwością oczekuje wydania Firefoksa 3.1. Znajdzie się w nim sporo nowości. Wśród nich warto chociażby wymienić nowy silnik (TraceMonkey) przetwarzania kodu JavaScript czy zmieniony menedżer przywracania sesji.

O ile o TraceMonkey już trochę wiadomo, o tyle informacja o nowym sposobie przywracania zamkniętych stron pojawiła się dopiero niedawno. Według niej po zawieszeniu się Firefoksa pokaże się strona about:sessionrestore, na której będzie można wybrać, jakie zakładki mają zostać przywrócone. Dzięki temu będzie można uruchomić przeglądarkę bez witryny, która spowodowała błąd. Można przypuszczać, że programiści Firefoksa czerpali trochę z Chroma, w którym wiele opcji jest dostępnych poprzez about:xxx.

Źródło: Lifehacker


Paweł Małkowski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto