A A A

Nowa funkcja w G Suite

1 czerwca 2020, 09:50
Użytkownicy aplikacji Google dla firm będą mogli wykonywać połączenia Google Voice bezpośrednio z Gmaila.
Nowa funkcja w G Suite

Oszczędność czasu

Wkrótce Google zaoferuje abonentom G Suite, którzy korzystają z Google Voice, nową funkcję. To możliwość nawiązywania i odbierania połączenia bezpośrednio w Gmailu. Nie trzeba będzie zatem przeskakiwać do innej karty lub aplikacji.

Ikona Google Voice pojawi się po prawej stronie ekranu, obok innych dodatków G Suite. Funkcja będzie wprowadzana stopniowo od 3 czerwca br. Będzie dostępna na iOS-a, Androida oraz w przeglądarkach.

 

To nie koniec nowości

Wśród nowych opcji pojawiło się także przekazywanie połączeń między aplikacją mobilną a wersją internetową Google Voice. Firma niebawem będzie nam też sugerować osoby, z którymi być może będziemy chcieli nawiązać połączenie.

Nie jest jeszcze jasne, czy i kiedy inni użytkownicy Google Voice będą mogli odbierać i nawiązywać połączenia w Gmailu. Jednak Google ma w zwyczaju najpierw dodawać nowe funkcje do G Suite, zanim udostępni je wszystkim.

fot. Gabrielle_cc – Pixabay


Dominika Gorgosz
Tagi: google
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nowe funkcje Teams
9 lipca 2020
Użytkownicy wkrótce będą mogli skorzystać z wielu udoskonaleń platformy komunikacyjnej.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto