A A A

Nowa generacja notebooków Vostro

29 kwietnia 2015, 13:30
Firma Dell zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej generacji wydajnych produktów linii Vostro przeznaczonych dla małych firm, biur domowych oraz profesjonalistów pracujących poza biurem.
Nowa generacja notebooków Vostro

Nowy 15" notebook Vostro to połączenie potrzebnych funkcji z wydajnością. Stanowi on rozwiązanie odpowiednie dla osób wykorzystujących notebook do celów zawodowych, którym potrzebna jest szybkość obliczeniowa oraz wydajność i praktyczne funkcje ułatwiające realizację zadań. Vostro wyposażony w najnowsze procesory Intel, nawet core i5 (5. generacji), pozwala na swobodną pracę z arkuszami kalkulacyjnymi i prezentacjami.

Vostro 15 zapewnia do 8 godzin i 42 minut codziennej pracy bez podłączania do sieci elektrycznej. W przypadku korzystania z aplikacji o większych wymaganiach w zakresie grafiki, lub konieczności nieprzerwanej realizacji wielu zadań jednocześnie, użytkownicy mogą wybrać grafikę dedykowaną firmy NVIDIA z pamięcią do 2GB, oraz szybką pamięć RAM do 4GB.

Nowy notebook Vostro Serii 3000 ma niecałe 2,5cm grubości i jest cieńszy niż sprzęt poprzedniej generacji, co jeszcze bardziej ułatwia jego przenoszenie. Urządzenie dostępne są w kolorze czarnym i czerwonym, w krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Tekstura pokrywy w postaci mikro prążków poprawia czucie sprzętu w dłoni, zapewniając jednocześnie większą odporność na zarysowania powstające w wyniku codziennego użytkowania i przenoszenia.

Dodatkowe funkcje biznesowe pomagają usprawnić pracę i zwiększają możliwości podłączeniowe sprzętu: napęd optyczny, wyjścia VGA, ekran HD z powłoką antyodblaskową, Gigabit Ethernet, 10-klawiszową klawiaturę numeryczną, oraz nawet 1TB pojemności pamięci masowej.

Notebooki Vostro 15 Serii 3000 będą dostępne już w najbliższych dniach w wybranych krajach Europy, Środkowego Wschodu i Afryki.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
EUROPA
EUROPA
30 kwietnia 2015, 09:16
Naprawdę DOBRE laptopy; akurat do tych celów wymienionych w artykule!!
Najnowsze aktualności


Spotify na iOS-a w nowym wydaniu
28 lutego 2020
Z odświeżonej apki mobilnej Spotify można korzystać w urządzeniach z systemem iOS. Jest znacznie lepsza niż poprzednia wersja.


Narasta spór rządu USA z Huawei
28 lutego 2020
Trwa konflikt na temat bezpieczeństwa cybernetycznego pomiędzy administracją rządu USA w firmą Huawei. Nie pomagają próby dyplomatycznego...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto