A A A

Nowa generacja ruterów FRITZ!BOX

18 listopada 2008, 12:56
Nowa generacja ruterów FRITZ!BOX

Firma AVM wprowadziła na rynek ruter nowej generacji FRITZ!Box Fon WLAN 7270. Oferuje on rozbudowane zarządzanie połączeniami DSL, wyposażony jest w nowy standard sieci bezprzewodowej N i ma wbudowaną stację bazową DECT. Oprócz tego może się poszczycić bogatym zbiorem funkcji oprogramowania, jak faks, automatyczna sekretarka czy VPN.

FRITZ!Box Fon WLAN 7270 dzięki wydajnemu procesorowi umożliwia korzystanie z technologii sieciowych, takich jak IPTV, wideo na żądanie (Video-on-Demand) i streaming muzyki. Umożliwia także podłączenie zarówno telefonów analogowych, ISDN, jak i telefonów bezprzewodowych, dzięki czemu każdy użytkownik może rozmawiać za pośrednictwem telefonii internetowej czy tradycyjnej z użyciem swojego ulubionego telefonu.

FRITZ!Box Fon WLAN 7270 obsługuje łącza ADSL zarówno w standardzie Annex A, jak i Annex B i pracuje w częstotliwościach 2,4 GHz i 5 GHz.

Sugerowana cena detaliczna FRITZ!Box Fon WLAN 7270 wynosi 249 euro, czyli około 1000 złotych.

Źródło: AVM


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto