A A A

Nowa kamera D-Linka - wszechstronne narzędzie do monitoringu

3 listopada 2016, 10:00
D-Link wprowadził do swojej oferty kamerę do monitoringu w wysokiej rozdzielczości - model DCS-936L. Urządzenie jest wyposażone we wskaźnik siły sygnału sieci Wi-Fi. Dzięki temu łatwo stwierdzić, czy zostało umieszczone w odpowiednim miejscu, by bez problemów bezprzewodowo przesyłać obraz.
Nowa kamera D-Linka - wszechstronne narzędzie do monitoringu

Nowoczesne wzornictwo sprawia, że kamera wkomponuje się w otoczenie. Bez względu na to, czy zostanie umieszczona na półce, przytwierdzona do sufitu lub ściany, regulowany kąt nachylenia kamery umożliwi monitorowanie wybranego obszaru pomieszczenia.

Kamera jest częścią rodziny mydlink - to oznacza połączenie całodobowego nadzoru domu lub biura z łatwością montażu i konfiguracji oraz wygodnym dostępem. Najważniejsze cechy kamery to:

Połączenia przez Wi-Fi - kamerę można umieścić w dowolnym miejscu w domu lub biurze w zasięgu sieci Wi-Fi. Wbudowany wskaźnik przy użyciu diody LED informuje o sile sygnału Wi-Fi.

Czysty obraz wideo z dźwiękiem, w nocy i w dzień - szczegółowy obraz domu lub biura w rozdzielczości 720p HD, z poglądem nocnym umożliwiającym monitoring do 5m w zupełnej ciemności.

Szerokokątny obiektyw - umożliwia nadzór większego obszaru pomieszczenia bez użycia dodatkowych kamer

Innowacyjne wzornictwo - nowoczesny wygląd

Wykrywanie ruchu i dźwięku z automatycznym alarmem i nagrywaniem - uwadze kamery nie umknie najdrobniejsze zdarzenie. Po wykryciu ruchu lub dźwięku, nagra zdarzenie na kartę microSD i wyśle e-maila lub powiadomienie na smartfona.

Łatwa konfiguracja. Brak abonamentu - ustawienia wprost z poziomu smartfona przy użyciu bezpłatnej aplikacji mydlink Home. Dostęp z każdej lokalizacji na świecie bez kosztów abonamentu.

Bezpieczny dostęp - zagwarantowana ochrona prywatności z kamerą dzięki szyfrowaniu WPA/WPA2

Dzięki kamerze, rodzic, właściciel małej firmy lub po prostu każdy, kto chciałby zachować kontrolę nad swoim mieniem, może przez 24 godziny na dobę, z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu kontrolować, co dzieje się w domu lub biurze. Funkcja podglądu na żywo w czasie rzeczywistym i nagrywania zdarzeń to dodatkowe zabezpieczenie, pozwalające udać się w podróż służbową lub na wakacje, bez martwienia się, co dzieje się w domu.

Urządzenie będzie dostępne pod koniec listopada dla klientów w Polsce w sugerowanej cenie 399zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: kamery, D-Link
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Trump triumfuje na giełdzie
24 stycznia 2022
Spółka specjalnego przeznaczenia (SPAC) współpracująca z mediami społecznościowymi Trumpa bije rekordy na giełdzie.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto