A A A

Nowa kamerka w portfolio marki ThiEYE

19 stycznia 2018, 10:00
Wraz z nowym rokiem poszerza się portfolio marki ThiEYE. W ofercie pojawił się kompaktowy model V5s, pozwalający rejestrować obraz w rozdzielczości 4k na kartach SD do 128GB.
Nowa kamerka w portfolio marki ThiEYE

Model V5s od momentu wyjęcia z pudełka przykuwa oko niebanalną stylistyką. Metalowe elementy wykończenia dodają urządzeniu charakteru produktu klasy Premium. Kamera oferuje możliwość filmowania w rozdzielczości 4k przy 30 klatkach na sekundę.

Wodoodporna obudowa pozwala na filmowanie na głębokości aż do 60 metrów, a specjalny uchwyt umożliwia swobodną rotację w promieniu 360°. Urządzenie spełnia wymogi zgodne z normą IP68, a więc nie są mu straszne kurz i wstrząsy. Szeroki kąt widzenia 170°, moduł WiFi, czterokrotny zoom optyczny oraz złącze HDMI to kolejne zalety urządzenia. W zestawie znajdziemy trzy wymienne soczewki, pozwalające osiągnąć różnorodne efekty, jak na przykład wzmocnienie kolorów, redukcja odbicia lub ochrona.

Kamerka oznaczona symbolem V5s jest kompatybilna z różnorodnymi uchwytami, które można przytwierdzić do roweru, kasku, plecaka czy nadgarstka. Warto zwrócić uwagę na dwa przydatne tryby dostępne podczas filmowania - Slow Motion, dzięki któremu możemy nagrywać dynamiczne zdarzenia w zwolnionym tempie i dzięki temu dostrzec każdy detal rejestrowanej sytuacji, a także Time Laps, a więc technikę łączenia zdjęć w film poklatkowy.

Cena: 449 brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto