A A A

Nowa klawiatura Counter Logic Gaming Razer BlackWidow

21 sierpnia 2014, 13:30
Firma Razer wspólnie z północnoamerykańską organizacją eSportową, Couter Logic Gaming (CLG), zaprezentowała dzisiaj wyjątkową klawiaturę gamingową. Couter Logic Gaming Razer BlackWidow Stealth jest już dostępna w sprzedaży.
Nowa klawiatura Counter Logic Gaming Razer BlackWidow

Nowa klawiatura CLG BlackWidow Ultimate Stealth nie jest pierwszą inicjatywą Razera, która pozwala członkom CLG i fanom na używanie spersonalizowanego zestawu sprzętu. To już kolejny sprzęt peryferyjny sygnowany logiem CLG, po zaprezentowanej w ubiegłym roku bestsellerowej, spersonalizowanej myszce Razer DeathAdder. Nowe urządzenie zostało ozdobione białym logotypem CLG, a za czytelność klawiszy w każdych warunkach odpowiada białe podświetlenie klawiszy.

Użyte w nowych klawiaturach przełączniki Razer są pierwszymi takimi konstrukcjami zaprojektowanymi specjalnie dla potrzeb graczy - a nie do pisania. W trakcie rozległych badań, inżynierom Razera udało się odnaleźć optymalny model pracy klawisza, dzięki czemu dystans pomiędzy momentem aktywacji a zwolnieniem mechanizmu został zredukowany niemal o połowę, umożliwiając szybszą pracę. Co więcej, nowe mechanizmy Razer Mechanical Switches powstają przy użyciu ultra-precyzyjnej technologii oraz z wykorzystaniem pozłacanych styków, co przekłada się na zwiększenie żywotności do 60 milionów kliknięć. Zalety nowych mechanizmów klawiszy potwierdzają członkowie Team Razer, w tym zawodowcy z CLG, którzy korzystali z nich podczas najintensywniejszych profesjonalnych turniejów.

Cena: €149.99

Specyfikacja techniczna:

· Mechanizmy klawiszy Razer Mechanical Switches z siłą nacisku 45g

· Żywotność do 60 milionów kliknięć

· Indywidualnie podświetlane klawisze

· Antyghosting do 10 klawiszy

· W pełni programowane klawisze i przypisywanie makro w locie

· 5 dodatkowych klawiszy makro

· Tryb Gaming

· Wyjście audio (jack) i wejście mikrofonu (jack)

· Funkcja USB pass-through

· Ultrapolling 1000Hz

· Współpraca z Razer Synapse

· Wytrzymały kabel w oplocie

· Przybliżony rozmiar: 475mm

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto