A A A

Nowa klawiatura Logi CREATE dla iPada Pro 9,7

2 sierpnia 2016, 13:30
Firma Logitech zaprezentowała podświetlaną klawiaturę CREATE ze złączem Smart Connector dla 9,7-calowego iPada Pro. W nowym produkcie szwajcarski producent połączył lekkie etui, podświetlaną klawiaturę oraz zintegrowany uchwyt na rysik Apple.
Nowa klawiatura Logi CREATE dla iPada Pro 9,7

Klawiatura CREATE współpracuje z nowym inteligentnym złączem Apple, dzięki czemu automatycznie paruje się z iPadem Pro gdy ten jest ustawiony poziomo i nie wymaga połączenia poprzez Bluetooth. Logi CREATE jest zasilana przez tablet, więc użytkownik nie musi martwić się o jej ładowanie.

Nowa klawiatura Logitech dla iPada Pro została wyposażona w klawisze funkcyjne dla systemu iOS. Dzięki nim użytkownik może przełączyć się na główny ekran, skorzystać z wyszukiwarki w iPadzie lub w internecie, dostosować jasność oraz sterować odtwarzaniem audio lub wideo bez odrywania rąk od klawiatury. Dodatkowo, zintegrowany uchwyt dopasowany do rysika Apple sprawia, że ten jest zawsze w zasięgu ręki..

Etui z klawiaturą CREATE dla 9,7-calowego iPada Pro będzie dostępne w sierpniu w sugerowanej cenie 599 złotych. Więcej


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto