A A A

Nowa linia akcesoriów gamingowych Logitech G

21 marca 2013, 07:00
Nowa linia akcesoriów gamingowych Logitech G

Firma Logitech zaprezentowała dziś nową, bogatą linię akcesoriów gamingowych, dedykowanych komputerom. Zawiera ona m.in. cztery odświeżone projektowo myszy.

Logitech G700s Rechargeable Gaming Mouse

Mysz Logitech G700s Rechargeable jest urządzeniem bezprzewodowym, o szybkości raportowania równej gamingowej myszy przewodowej. W rzeczywistości, mysz utrzymuje stały poziom raportowania, niezależnie od tego czy jest połączona z komputerem bezprzewodowo czy przez kabel USB. Jego częstotliwość jest osiem razy większa niż w standardowych myszkach USB. Jeśli gra się przeciąga, można bez problemu podłączyć kontroler do ładowania symultanicznego używając standardowego kabla Micro-USB. Dodatkowo, mysz ma wytrzymałą powłokę hydrofobową, która zapobiega poceniu się dłoni. 13 przycisków pozwala na zaprogramowanie pojedynczych komend lub własnych kombinacji. Potencjał programowania klawiszy, można w pełni wykorzystać dzięki programowi Logitech Gaming Software (LGS).

Logitech G700s Rechargeable Gaming Mouse – cena: 439,99 zł

Logitech G500s Laser Gaming Mouse

To sprzęt, dla miłośników gier FPS. Myszka posiada szybką rolkę oraz precyzyjny laser, który pozwala na dokładną kontrolę kursora niezależnie od powierzchni. Urządzenia zostało wyposażone w wytrzymałą powłokę hydrofobową, zapobiegającą poceniu się dłoni oraz uchwyt zapewniający stabilność. Urządzenie pozwala na szybkie przełączenie z precyzyjnego celowania przy 200 DPI po błyskawiczne manewry przy 8200 DPI, dzięki dwóm przyciskom znajdującym się obok palca wskazującego. Mysz Logitech G500s Laser Gaming Mouse posiada 10 programowalnych przycisków kontrolnych wymagających oprogramowania LGS.

Logitech G500s Laser Gaming Mouse – cena: 309,99 zł

Logitech G400s Optical Gaming Mouse

To funkcjonalne urządzenie powstało ze szczególnym przeznaczeniem dla graczy FPS i zostało wyposażone w sensory oparte na technologii Logitech Delta Zero pozwalającej na większą precyzję ruchów. Mysz posiada powłokę hydrofobiczną zapobiegającą przywieraniu dłoni do powierzchni oraz miękkie uchwyty. Także G400s pokryta jest materiałem, na którym nie pozostają odciski palców, co zapobiega jednocześnie ścieraniu się klawiszy. Oprogramowanie LGS, pozwala na personalizację 8 programowalnych przycisków. Dodatkowe klawisze pod rolką myszki pozwalają na szybką zmianę ustawień DPI.

Logitech G400s Optical Gaming Mouse – cena: 259,99 zł

Logitech G100s Optical Gaming Mouse

Myszka Logitech G100s jest łatwą w użyciu myszą, specjalnie zaprojektowaną do gier RTS i MOBA. W celu poszerzenia możliwości, jakie dają myszy Logitech G1 Mouse oraz Logitech Gaming Mouse G100, nowe urządzanie posiada wytrzymałe przyciski oraz sensory Delta Zero dla bardziej dokładnego użytkowania. Podczas, gdy zwykłe myszy nie są w stanie udźwignąć wymogów intensywnej gry, wytrzymała mysz G100s została wyposażona w mechaniczne mikroprzełączniki, których szacowana żywotność to niemal 20 milionów kliknięć. G100 pokryta jest powłoką hydrofobiczną zabezpieczającą dłoń przed uczuciem lepkości oraz powłoką zapobiegającą ścieraniu się znaków na klawiszach. Sam kształt myszy został zaprojektowany tak, by urządzenie dawało pełną wygodę, niezależnie od sposobu uchwytu oraz wielkości dłoni.

Logitech G100s Optical Gaming Mouse – cena: 179,99 zł

Dostępność

Produkty z linii Logitech G dostępne będą w Europie już na początku maja 2013 roku.


Jakub Płaza / Informacja Prasowe
jakub.plaza@firma.interia.pl
Tagi: gry, sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto